Hüvasti tselluliit!

Body Wrapping on kehahooldusmeetod, mille eesmärgiks on naha struktuuri parandamine; ainevahetuse ja lümfiringe kiirendamine, mille tulemusena väljuvad kehast toksiinid ja jääkained. Laienenud kapillaaride ja veenilaiendite ennetamine; keha ümbermõõdu vähendamine.

Kogu Body Wrapping kehahooldus baseerub kahel etapil:  Ettevalmistav osa (Aroomiteraapia) ja Füüsiline osa (Kompressteraapia).

Ettevalmistav osa: selleks on vaja spetsiaalset Body Wrapping kreemi, Kaneelikreemi. Spetsiaalkreem sisaldab mitmeid aktiivaineid nagu ingver, metsapähkel ning kõige olulisemat komponenti – kaneeliõli, millest pärineb ka kreemi nimi ja iseloomustav aroom.

Kaneelikreemil on kaks funktsiooni: kiirendada  rakkude metabolismi, mille tulemusena toimub ladestunud rasvade põletamine ning rasvapadjakeste vähendamine ja stimuleerida  jääkainete ja toksiinide vabanemist rasvarakkudest vahekudedesse, mis toob kaasa loomuliku jääkainete vabanemise ja positiivse pinge rakkudes.

Füüsiline osa: on väga oluline, et jääkained ja toksiinid vabaneksid rakkudest ning väljuksid kehast, kuna kaneelikreem üksida ei suuda muuta naha struktuuri ning ei kaota sentimeetreid. See saavutatakse Body Wrappingu teises faasis keha mähkimisega. Keha mähkimiseks kasutatakse spetsiaalset fooliumkilet. Selle protsessi tulemusena tekitatakse pidev ühtlane surve kõikidel hooldatavatel kehaosadel. Kile poolt tekitatud väline surve toob kaasa sisemise surve intensiivistumise rakkude vahelisel alal, mis aktiviseerib lümfi- ning vereringet. Selle tulemusena transporditakse vedeldunud jääkained (need mis vabanesid rakkudest) läbi keha filterorganitesse ning soolestikku, läbi mille nad väljutatakse kehast.

Seega edu saavutatakse, kui kasutada kombinatsiooni : Kaneelikreem + kilekompress

Vastunäidustused: Body Wrappingut ei tohi läbi viia juhul, kui kliendil on tromboosi oht!